Kleuterschool

JKA: 2,5-jarige en 3-jarige kleuters
Kathleen De Vos ½
kathleen.devos@sintjozefschool-emblem.be
Katrien Smits ½ katrien.smits@sintjozefschool-emblem.be

 

JKB: 2,5-jarige en 3-jarige kleuters
Valerie Van Winckel
valerie.vanwinckel@sintjozefschool-emblem.be

 

OKA: 4-jarige en 5-jarige kleuters
Els Peeters 1/2
els.peeters@sintjozefschool-emblem.be
Cindy Van den Brande 1/2 cindy.vandenbrande@sintjozefschool-emblem.be

 

OKB: 4-jarige en 5-jarige kleuters
Nele Goris 4/5
nele.goris@sintjozefschool-emblem.be
Frauke Dieltiens 1/5 frauke.dieltiens@sintjozefschool-emblem.be

 

OKC:4-jarige en 5-jarige kleuters
Linda Van Dooren 4/5
linda.vandooren@sintjozefschool-emblem.be
Marlies Heylen 1/5 marlies.heylen@sintjozefschool-emblem.be

 

kleuterturnen
Frauke Dieltiens
frauke.dieltiens@sintjozefschool-emblem.be

 

zorg
Cindy Van den Brande
cindy.vandenbrande@sintjozefschool-emblem.be
Marlies Heylen marlies.heylen@sintjozefschool-emblem.be
Evi Pelcot evi.pelcot@sintjozefschool-emblem.be

 

kinderverzorgster
Sandra Jacobs
sandra.jacobs@sintjozefschool-emblem.be

Nieuwtjes

Donderdag 5 maart mochten we met al onze oudste kleuters gaan sporten in de sporthal te Broechem.  Het was een hele fijne, sportieve namiddag!

Na onze carnavalstoet doorheen het dorp van Emblem, vierden we, met al onze kleutertjes samen,  het verjaardagsfeest van Sneeuwwitje. 

Daar zou iedereen toch willen bij zijn !!! 

 

En dankjewel aan de mensen van het oudercomité voor de lekkere hotdogs.

Vandaag zongen we op het einde van de dag samen ons schoollied. Dit was als afsluiter van de week van de vriendschap (tegen pesten). Samen zingen was heel leuk en zorgt voor veel verbondenheid.

Vandaag hadden we opendeurtje in de hele kleuterschool. Onze kleuters mochten deze namiddag in al de klasjes gaan spelen. Dit was voor sommige kinderen een beetje nostalgie en voor anderen verkennen van nieuwe klassen.

Pagina's