Kleuterschool

JKA: 2,5-jarige en 3-jarige kleuters
Kathleen De Vos ½
kathleen.devos@sintjozefschool-emblem.be
Katrien Smits ½ katrien.smits@sintjozefschool-emblem.be

 

JKB: 2,5-jarige en 3-jarige kleuters
Valerie Van Winckel
valerie.vanwinckel@sintjozefschool-emblem.be

 

OKA: 4-jarige en 5-jarige kleuters
Els Peeters 1/2
els.peeters@sintjozefschool-emblem.be
Cindy Van den Brande 1/2 cindy.vandenbrande@sintjozefschool-emblem.be

 

OKB: 4-jarige en 5-jarige kleuters
Nele Goris 4/5
nele.goris@sintjozefschool-emblem.be
Frauke Dieltiens 1/5 frauke.dieltiens@sintjozefschool-emblem.be

 

OKC:4-jarige en 5-jarige kleuters
Linda Van Dooren 4/5
linda.vandooren@sintjozefschool-emblem.be
Marlies Heylen 1/5 marlies.heylen@sintjozefschool-emblem.be

 

kleuterturnen
Frauke Dieltiens
frauke.dieltiens@sintjozefschool-emblem.be

 

zorg
Cindy Van den Brande
cindy.vandenbrande@sintjozefschool-emblem.be
Marlies Heylen marlies.heylen@sintjozefschool-emblem.be
Evi Pelcot evi.pelcot@sintjozefschool-emblem.be

 

kinderverzorgster
Sandra Jacobs
sandra.jacobs@sintjozefschool-emblem.be

Nieuwtjes

 

Allerliefste grootouders,

 

Jullie verdienen het om eens in de
bloemetjes gezet te worden.

Speciaal voor jullie hebben wij een verrassing gemaakt. 



Kijk maar even mee...

Klik hier

 

Veel kussen en knuffels van jullie
Hartendief!

Allerliefste grootouders,

 

Jullie verdienen het om eens in de bloemetjes gezet te worden.
Speciaal voor jullie hebben wij een verrassing gemaakt. 

Kijk maar even mee...

Klik hier

 

Veel kussen en knuffels van jullie Hartendief!

Allerliefste grootouders,

 

Jullie verdienen het om eens in de
bloemetjes gezet te worden.

Speciaal voor jullie hebben wij een verrassing gemaakt. 



Kijk maar even mee...

Klik hier

 

Veel kussen en knuffels van jullie
Hartendief!

Allerliefste grootouders,

 

Jullie verdienen het om eens in de bloemetjes gezet te worden.
Speciaal voor jullie hebben wij een verrassing gemaakt. 

Kijk maar even mee...

klik hier

 

Veel kussen en knuffels van jullie Hartendief!

In onze klasjes knutselden we een kaart voor onze grootouders.

Toen alles klaar was wandelden we naar de grote postbus van Emblem.

Daar hebben we alle brieven in de postbus gedaan en hopelijk zijn ze ondertussen aangekomen bij de grootouders!

Pagina's