Kleuterschool

JKA: 2,5-jarige en 3-jarige kleuters
Kathleen De Vos ½
kathleen.devos@sintjozefschool-emblem.be
Katrien Smits ½ katrien.smits@sintjozefschool-emblem.be

 

JKB: 2,5-jarige en 3-jarige kleuters
Valerie Van Winckel
valerie.vanwinckel@sintjozefschool-emblem.be

 

OKA: 4-jarige en 5-jarige kleuters
Els Peeters 1/2
els.peeters@sintjozefschool-emblem.be
Cindy Van den Brande 1/2 cindy.vandenbrande@sintjozefschool-emblem.be

 

OKB: 4-jarige en 5-jarige kleuters
Nele Goris 4/5
nele.goris@sintjozefschool-emblem.be
Frauke Dieltiens 1/5 frauke.dieltiens@sintjozefschool-emblem.be

 

OKC:4-jarige en 5-jarige kleuters
Linda Van Dooren 4/5
linda.vandooren@sintjozefschool-emblem.be
Marlies Heylen 1/5 marlies.heylen@sintjozefschool-emblem.be

 

kleuterturnen
Frauke Dieltiens
frauke.dieltiens@sintjozefschool-emblem.be

 

zorg
Cindy Van den Brande
cindy.vandenbrande@sintjozefschool-emblem.be
Marlies Heylen marlies.heylen@sintjozefschool-emblem.be
Evi Pelcot evi.pelcot@sintjozefschool-emblem.be

 

kinderverzorgster
Sandra Jacobs
sandra.jacobs@sintjozefschool-emblem.be

Nieuwtjes

Vandaag zijn we met de drie klassen samen gaan wandelen op zoek naar bladeren en herfstvruchten. Het was een leuke wandeling met een mooie buit. Kijk maar mee... 

Vandaag hebben we weeral gespeeld met Botley en B-bot. Dit zijn onze programeer robots. Tijdens het opendeurtje deze namiddag konden ze hiermee aan de slag gaan. Dit vinden we allemaal heel leuk!

Onze rupsen kregen
dinsdag lesjes om te leren fietsen. De organisatie 'Joetz!' kwam ons deze
lessen geven. Het was heel leuk en we hebben veel bijgeleerd over remmen,
sturen, evenwicht houden,...
Wat een pret!

Onze rupsen kregen dinsdag lesjes om te leren fietsen. De organisatie 'Joetz!' kwam ons deze lessen geven. Het was heel leuk en we hebben veel bijgeleerd over remmen, sturen, evenwicht houden,... Wat een pret!

Pagina's